Skip to content

Projekts: “Še pieci – kopā 10”

No 5.septembra līdz 16. novembrim "Cerību centrā" tiek īstenots projekts  „Še pieci – kopā 10”, lai palīdzētu māmiņām, kuras dažādu dzīves pavērsienu dēļ ir nokļuvušas sarežģītā situācijā un uz doto brīdi gan par savu, gan savu bērnu mājām sauc “Cerību Centru”. Mūsu mērķis ir sniegt gan morālu, gan materiālu atbalstu un
palīdzību.

Palīdzot māmiņām īstenot viņu mērķus un sapņus, tiek palīdzēts arī viņu bērniem un sabiedrībai Latvijā kopumā.

Projektu realizē domubiedru grupa "Cilvēks cilvēkam".

Katra cilvēka dzīve ir tikai un vienīgi viņa dzīve! Katra izdarītā vai neizdarītā izvēle ir
katra paša izvēle! Katrs pieņemtais lēmums ir tikai un vienīgi pareizākais tam, kurš to izvēlējās un kurš to pieņēma, jo viņš pieņēma sev vislabāko lēmumu tieši tajā laikā un vietā, kad tam bija jānotiek! Katrs grib būt laimīgs, katram laime ir sava! Vienmēr būs kāds, kurš nosodīs, kurš pārmetīs, kurš pamācīs! Bet mēs nekad nezinām, kāpēc notika tā un ne citādāk! Pretēji, iespējams, dzīves grūtībām un likteņa pavērsieniem šīs meitenes izvēlējās palikt kopā ar saviem mazuļiem un nu par savām mājām tās sauc „Cerību centru”. Kāda ilgāku laiku, cita pavisam neilgi. Arī šīs māmiņas ir mūsu sabiedrības daļa, lai gan mēs bieži izliekamies viņas neredzam.
Taču tāpat kā katram no mums, arī šīm jaukajām meitenēm ir savi sapņi un sapnīši,
kāda sapņo apgūt pamatus floristikā un nākotnē kļūt par floristi, kāda vienkārši vēlās izšūt skaistas lietas, dāvanas krustdūrienā, kāda sapņo kļūt par pavāri, kāda par konditori vai nodarboties ar jāšanas sportu. Viņām ir sapņi par pastāvīgu darbu,
savām mājām, par savu vietu šajā pasaulē un par īstu un stipru ģimeni.

“Cerību Centrs” ir organizācija, kuras darbība tiek nodrošināta vienīgi ar ziedojumiem un sabiedrības atbalstu. Šī organizācija nav piesaistīta nevienai pašvaldībai vai starptautiskai organizācijai. Tas arī ir iemesls kādēļ izlēmām palīdzēt šim centram, jo organizācijām, kuras atrodas ārpus Rīgas, ir mazāks finansiāls atbalsts un tiek pievērsta mazāka uzmanība. To bieži ietekmē informācijas trūkums.
Mēs esam ieplānojuši un organizējam dažādas meistarklases māmiņām, lai palīdzētu viņām tuvoties viņu mērķiem un sapņiem.

Uz doto brīdi "Cilvēks cilvēkam" ir noorganizējis foto sesiju māmiņām un viņu atvasēm. Tas bija brīnišķīgs pasākums, kas mums ļāva tuvāk iepazīties ar centra iemītniekiem un darbiniekiem. Iegūtās fotogrāfijas tiks dāvinātas kā fotoalbumi katrai centra iemītniecei, lai saglabātu atmiņas par burvīgi pavadīto dienu.

No materiālās palīdzības centram ir izveidota smilšu kaste centra pagalmā, lai tur mītošajiem bērniem būtu papildus rotaļu iespējas.
Ir izveidota centra mājas lapa, kurā ir iespējams apskatīt visu aktuālo informāciju
saistībā ar šo organizāciju.

Vēl ir plānotas daudz un dažādas meistarklases un centrā veicamie uzlabojumi.
Piemēram, ir plānota meistarklase, kurā parāda dažādas metodes kā atbrīvoties no
stresa un sasprindzinājuma gan pašām māmiņām, gan viņu mazajām atvasēm.
Meistarklase par saiknes uzlabošanu ar bērnu un, kā palīdzēt viņiem izaugt par
laimīgiem cilvēkiem.
Salabot centra žogu. Ir vēlme arī uzbūvēt centra pagalmā siltumnīcu.

Pasākumi ir orientēti tā, lai centrā mītošās sievietes iegūtu jaunas zināšanas, kas
tām palīdzētu dzīvē. Mērķis ir palīdzēt šīm sievietēm, lai tās spētu uzsākt dzīvi ārpus
centra un kļūtu patstāvīgas.

Tāpēc arī, Tu jaukais cilvēk, lai kas Tu arī būtu, ja redzi savas dzīves vērtību līdzīgu
mūsējai, tad piebiedrojies mūsu jaukajai komandai – atbalstot mūs mūsu darbībās un kopā piepildot meiteņu un viņu bērnu sapņus, palīdzot izmainīt viņu dzīvi.

Mēs ļoti priecāsimies par atbalstu gan materiālu, gan ideju, gan piedalīšanās veidā, kā arī, ja vari piedāvāt vai novadīt meistarklasi – super.

Ja vēlies ziedot šī projekta ietvaros, tad ar maksājuma mērķi "Cilvēks cilvēkam" vari ziedot uz šādiem rekvizītiem:
Biedrība "CERĪBU CENTRS"
Juridiskā adrese: Akas iela 13, Rīga, LV-1011
Reģ. Nr. 40008082236
Banka: A/S "SWEDBANK", HABALV22
Konta Nr. LV73HABA0551007239365

Ja ir radušies papildus jautājumi vai kādas idejas, lūdzu, sazinieties ar mūsu projekta
koordinatoru - Silviju Danelsoni (+371 29 254 087) vai Biedrības “Cerību Centrs” direktori Gitu Bināni (+371 29 170 967)

Apmeklējot šo interneta vietni, jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lasīt vairāk

Informējam Jūs, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), lai nodrišinātu lapas darbību. Nospiežot pogu Piekrītu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai šajā tīmekļa vietnē.

Aizvērt